Startujemy z nowym sezonem!

Rozpoczynamy 16 sezon świeckiej halówki!

Miło nam zakomunikować, że startujemy z nowym sezonem Stalex Ligi. Już niedługo na stronie internetowej pojawią się wszystkie niezbędne dokumenty do pobrania. W tym sezonie zdecydowaliśmy się na powrót do rozgrywek Pucharu Ligi. Zdecydowanie warto wziąć w nim udział, choćby z racji takiej, że zwycięzca ma zapewniony darmowy udział w kolejnym sezonie. Na Puchar Ligi przewidzieliśmy również atrakcyjne nagrody. Jak dobrze pamiętacie, zawsze była to doskonała okazja do niespodziewanych rozstrzygnięć. W 16 sezonie Halowej Ligi Piłki Nożnej wprowadzamy więc dwa warianty:
– udział w rozgrywkach ligowych i pucharowych – 1100 złotych
– udział w rozgrywkach ligowych – 999 złotych
Ponownie najlepsi zagrają w Stalex Extralidze, a pozostałe ekipy wystąpią w Rundzie Zasadniczej lub w II lidze w zależności o ilości zgłoszonych zespołów. Czy Rafmix obroni tytuł wywalczony w ostatniej sekundzie dogrywki finału? Czy Haber jako beniaminek w Stalex Extralidze poradzi sobie w gronie najlepszych ?
Jak zawsze na Wasze zgłoszenia czekamy do końca października, a z samymi emocjami sportowymi ruszymy w pierwszej połowie listopada.