Dwie najdroższe nagrody rozdamy dopiero po Gali

Z uwagi na fakt, że mamy jeszcze do rozegrania finałowy mecz Pucharu Ligi: Świeckie Orły vs Chełmża JS Power, dwie najdroższe nagrody, które są powiązane z rozgrywkami pucharowymi wręczymy dopiero po tym spotkaniu.

Mowa tu oczywiście o najbardziej prestiżowym Złotym Bucie, którego fundatorem jest firma ZUH Kamil Państwa Małgorzaty i Tomasza Komorowskich. W tej klasyfikacji największe szanse ma Mateusz Komur z Gresty, który wyprzedza o 6,1 pkt Bartosza Wiśniewskiego z Chełmży JS Power. Obaj mają jednak przed sobą jeszcze jedno spotkanie, Komur w finale Ligi, a Wiśniewski w finale Pucharu. Dopóki piłka w grze wszystko jest zatem możliwe. Teoretyczne szanse na nagrodę mają jeszcze Jakub Hapka, Wojtek Ernest i Damian Rybacki, ale musieliby naprawdę sporo podczas Gali nastrzelać.
Drugą z nagród jest Najwszechstronniejszy zawodnik – który pojedzie do apartamentu do Bułgarii. Nagrodę ufundowała firma Akropol – Krzysztof i Anna Zagórscy. Tu rywalizacja pomiędzy Wiśniewskim i Komurem jest również zacięta, bo obu zawodników dzieli zaledwie jeden punkt.